גדרות

גמלון פתרונות הצללה מתמחים בייצור והתקנת גדרות אלומיניום לבתים פרטיים, דירות גן ולכל מטרה אחרת שתצרכו.
 

בין הדגמים המובילים שלנו:

  • דגם "עמיאל"
  • דגם "עמיאל הייטק"


את הבחירה בין השניים ולאיזה גובה צריכה להיות הגדר נקבל על פי החלטת הלקוח וצרכיו.

כמו כן ניתן להזמין אצלינו גם גדרות אלומיניום בהתאמה אישית

גדרות אלומיניום בצפון

דמיינו את המצב הבא – אתם יושבים במרפסת, או אפילו בחצר הבית. השמש קופחת וכל מה שאתם מחפשים היא דרך להימלט מהחום הכבד.

על מנת להתמודד עם הטמפרטורות הגואות, יתכן כי הצבתם שמשייה שתגן עליכם מהשמש, אבל בכל פעם צריך להזיז אותה ולהשתדל לעמוד בדיוק בזווית הנכונה, כך שהיא לא תהפוך את הישיבה בחוץ לסיוט של ממש. 

ואז מגיע החורף! שוב אתם יושבים באותה חצר או מרפסת. פתאום מתחיל גשם זלעפות שלא מאפשר לכם להמשיך לשבת להנאתכם. אותה שמשייה מהקיץ רטובה כולה ולא ממש מגנה עליכם מהמים. נשמע לא כיף, נכון?

עכשיו תדמיינו את המצב הבא: אתם יושבים באותו מקום, רק שמעליכם פרגולת אלומיניום חזקה ויפה, שנפתחת בלחיצת כפתור פשוטה. כך ברגע אחד השגתם לעצמכם נוחות מקסימלית לישיבה נעימה, מבלי להתאמץ ולסבול מפגעי מזג האוויר בכל אחת מעונות השנה.

"גמלון" – נעים להכיר

אנחנו ב"גמלון" מאמינים בפרגולות כפתרון פרקטי כולל למגוון צרכים. כך למשל, הפרגולות שלנו מסוגלות לקרר את מעטפת הבית שלכם ולהגן עליו מפני התחממות יתר. עוד שורה של יתרונות הטמונים בפרגולות שנו תוכלו למצוא בלחיצה כאן. בינתיים, הרשו לנו לספר לכם איך אנחנו עוד יכולים לעזור לכם לשדרג את איכות החיים אצלכם בבית.

אילו שירותים אנחנו מציעים?

פרט לפרגולות איכותיות ועמידות לאורך זמן מאלומיניום המגיעות גם במספר תצורות מעוצבות, אנחנו מציעים שירותים נוספים לשדרוג הבית:

גדרות אלומיניום – מכירה והתקנה של גדרות בהתאמה אישית, לרבות גדרות אלומיניום בצפון הארץ. הבחירה בין הגדרות והתאמת הגובה שלהן נעשית עבור כל לקוח באופן אישי, לפי החלטתו וצרכיו.

מסתורי כביסה – לא עוד חבלים תלויים מחוץ לחלון, לא עוד כביסה תלויה וחשופה לעיני כל! תכירו את מסתורי הכביסה החדישים והיצירתיים שלנו, שישמרו את הכביסה שלכם לעיניכם בלבד וכמובן מוגנת מפגעי מזג האוויר.

חיפוי אלומיניום – חיפוי האלומיניום משתלב בקירות החיצוניים של הבית ומעניק לכל בית מראה מודרני ויוקרתי. באתר שלנו תמצאו סוגים שונים של חיפויים, אותם נשמח להתאים במדויק לביתכם הפרטי.

איך מגיעים אלינו?

השירות שאנחנו נותנים מיועד עבור כל תושבי הצפון רבתי. אתם מזומנים לייצור אתנו קשר במייל ולקבל הצעת מחיר מהיום למחר.

דגמי גדרות

רוצים לקבל הצעת מחיר לגדר מדהימה?
חייגו - 072-331-8665

או השאירו את הפרטים שלכם בטופס
דילוג לתוכן